Krążenie i serce

Suplementy na serce i krążenie

Serce mamy jedno. A ile ono ma pracy! Razem z całym układem krążenia tworzą niesamowity mechanizm. Nasz organizm to perfekcyjna maszyna, dopracowana w każdym szczególe - nic tu się nie dzieje ot, tak! Suplementy na krążenie i suplementy na serce to odrobina" smaru" do tej machiny. Nigdy nie zastąpią  zdrowej diety ale pomogą ją wzbogacić np. w wartościowe oleje i kwasy Omega 3 ,6 ,9 witaminę  E.

Dbaj o swoje serce
O serce trzeba dbać - w każdym wieku, a nie wtedy, kiedy zaczyna nam dawać o sobie znać obniżonym samopoczuciem. Suplementy na serce i suplementy na krążenie w moim sklepie to połączenia dobrych olejów, witaminy E i innych składników, które są drogocenne dla chyba najważniejszego organu w naszym ciele.

Zacznij od suplementu na krążenie i serce
Suplement na serce może być dobrym początkiem, zachętą, czymś, co codziennie przyjmowane będzie nam przypominało, że o serce trzeba dbać, że trzeba coś dla niego zrobić. W końcu ono robi tak dużo dla nas, wypadałoby się odwdzięczyć ;). Obok ograniczeń soli i cukru, obok kiszonek, wody i ćwiczeń. To zdrowe oleje w kapsułce, które dodatkowo możesz wspierać tymi z lodówki. Mam nadzieję, że to będzie początek - dobry początek na drodze dbania o Twoje serce!

Jakie suplementy na serce polecam?
W praktyce nie każdy lubi pić oleje roślinne, nie każdy o nich pamięta, czasem nie mamy pomysłu, gdzie tego wiesiołka czy lnianego dać. W takim przypadku suplementy na krążenie i serce z kwasami omega-3 omega-6, omega-9 są bardzo pomocne. Wzmocnione jeszcze witaminami sprawiają, że coś możemy odhaczyć na tej codziennej liście dla zdrowia. Pamiętajcie jednak o ćwiczeniach i zdrowej diecie! 

Krążenie i serce

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry