Kości i stawy

Suplementy na kości i stawy

Coś Ci strzyka w kolanie, bolą Cię stawy, coś Ci dolega. To pierwsze sygnały, nie można ich bagatelizować, rozmasowywać, machać ręką, bo starość nie radość, bo pogoda, bo ciśnienie, bo ja tak mam i odzywają mi się stare urazy. Wystarczy, że wprowadzisz zdrowe nawyki i wkrótce sobie podziękujesz, poczujesz się lepiej, odzyskasz (choć częściową) sprawność! Wiem, że czasem wystarczą drobiazgi, żeby poczuć się lepiej! :)

Suplementy na kości - co to jest?
Ruch, ćwiczenia fizyczne, spacery , wszystkie aktywności wpływają pozytywnie na kondycję naszych mięśni, stawów i kości.  Poprawiają zakres ruchu , chronią nasze kości i stawy przed uszkodzeniami, dodają wigoru i siły. Ważnym elementem jest również zbilansowana dieta bogata w witaminy, minerały niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Można również skorzystać z suplementacji, tu polecana jest np. glukozamina, chondroityna, żeń-szeń, spirulina, kurkuma. Nie musicie od razu zapisywać się na siłownię czy na fitness. Wystarczą codzienne spacery. I już poczujecie się lepiej!

Suplementy na stawy i kości 
Codzienny marsz, zdrowa dieta, odpowiednia waga ciała, dobre nawodnienie - to coś, czego warto się trzymać, jeśli zależy nam na sprawnych kościach, kolanach i stawach. Suplementy na kolana mogą być dodatkiem, czymś, co sprawi, że przyjmując suplement, będziemy sobie przypominać, że coś dla siebie musimy zrobić. I tak: suplement na kolana + idę na spacer! Suplement na stawy + dziś zjem na kolację sałatkę z oliwą. Taką moc suplementów lubięnajbardziej :) 

Kości i stawy

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry