Pamięć i koncentracja

Suplementy na pamięć i koncentrację

W sytuacjach stresowych, a także z wiekiem pamięć może  zawodzić. Aby zwiększyć swoją siłę koncentracji oraz polepszyć procesy pamięciowe zachodzące w mózgu, warto dostarczać mu odpowiednią dawkę codziennych ćwiczeń umysłowych, zadbać o odpowiednią dietę. W chwilach wzmożonego wysiłku intelektualnego wspomóc suplementami diety. Szczególnie polecane są: fosfolipidy, fosfatydyloseryna, żeń-szeń, kordyceps, kwasy Omega  3 6 9 , witamina E.


Co ja robię dla pamięci i koncentracji?

Po suplementy na pamięć i koncentrację sięgamy nie tylko przed maturą i po 60-tce kiedy krzyżówka idzie nam nieco gorzej. Ja o pamięć dbam regularnie. W końcu prowadzę Ginseng Poland, mam rodzinę, własne cele i pasje, chcę być na nich skoncentrowana, i cóż - jak każda mama - pamiętać o wszystkim :) Suplementy wspierają moje działania, ale nie zastępują wszystkich. Przede wszystkim stawiam na zdrową dietę, odpoczynek dla głowy i ducha i mój adaptogen - żeń-szeń. Kiedy mam nadmiar pracy, czuje się przemęczona, mam intensywny okres, zawsze wspomagam się moim ginseng ;)!

Suplementy na pamięć - prezent dla rodziców
Chcesz zadbać o swoich rodziców, dziadków, najbliższych? Suplementy na pamięć to dobry sposób. Obok żeń-szenia czy kompleksu fosfolipidów do paczki wrzuć dobrej jakości zieloną herbatę Mao Feng, krzyżówkę, sudoku i dobrą książkę. Zdrowa dieta i zachęcanie do ciągłego zdobywania wiedzy, aktywności umysłowej i fizycznej to klucz dla zdrowej pracy naszego umysłu. Suplementy na pamięć i koncentrację to świetny dodatek.

Suplementy na pamięć i koncentrację - paczka dla nastolatka i biznesmena 
W okresie wzmocnionego wysiłku umysłowego, nauki, egzaminów, wyczerpującego okresu w pracy, studiów, kursów i podyplomówek oraz dla właścicieli biznesów polecam PS kompleks fosfolipidów, drogocenne oleje z kwasami Omega oraz - zamiast energetyków -  żeń-szeń naturalny adaptogen z mleczkiem pszczelim, miodem lub cytryńcem chińskim. Do paczki dorzuć zestaw do przyrządzania naparu z zielonej herbaty Mao Feng, coś dla relaksu (umysł musi odpoczywać!). Dla mnie bomba!

Pamięć i koncentracja

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry