Sylwetka

Suplementy na odchudzanie i sylwetkę

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Zastosowanie zasad zdrowego odżywiania pozwala na skuteczne zrzucenie zbędnych kilogramów, a także na nauczenie się prawidłowych nawyków żywieniowych. Wprowadzenie do codziennego grafiku aktywności fizycznej podnosi efektywność diety a przede wszystkim polepsza samopoczucie. Efekty te można wzmocnić stosując suplementację składnikami roślinnymi, np. czerwona herbata, gorzka pomarańcza, zielona kawa, zielona herbata, guarana, L-karnityna, żeń-szeń, witamina C, witaminy z grupy B, herbaty poprawiające metabolizm.


Suplementy na sylwetkę - co pomaga?
Kofeina, bo przeciwdziała zmęczeniu, przez co możemy dłużej trenować. Zielona herbata, bo działa podobnie, jak kofeina. Kapsaicyna, bo jej ostrość pobudza trawienie. I błonnik, bo również dzięki niemu trawimy szybciej i wydajniej. Żeń-szeń bo dotlenia komórki i zwiększa wydolność organizmu, chrom bo pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Te wszystkie składniki spełniają swoje zadanie, ale kofeina przyjmowana do wydłużania treningu, bez treningu, jest bez sensu. A błonnik może i lepiej będzie trawił te chipsy i te frytki - ale nie spodziewajmy się, że na wadze zobaczymy mniej. Ruch to zdrowie, przemyślana dieta to zdrowie i suplementy na odchudzanie stosowane w pojedynkę nie mają takiej mocy. Niestety ;)

Suplementy na sylwetkę - jako świetny dodatek
Chcesz przyśpieszyć efekty ćwiczeń i diety. Chcesz się wspomóc, wzmocnić. Na liście obok ćwiczeń fizycznych, zdrowej sałatki i nawadniania organizmu chcesz dodać coś, co będzie kropką nad „i”. Może to być oczywiście suplement na sylwetkę, herbata ziołowa, żeń-szeń. Cieszy mnie każdy zakup i mam nadzieję, że za nim stoi chęć zmiany Twojego stylu życia. I trzymam za to mocno kciuki!

Sylwetka

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Sport Max

Sport Max

Cena 58,00 zł brutto