Kleszczołapki

Kleszczołapki to nic innego, jak przyrządy do wyciągania kleszczy. Z siebie, ze swojego dziecka, a także czworonoga. W czasach, kiedy kleszcze są praktycznie całoroczne, niosą groźne choroby i naprawdę ciężko się przed nimi ochronić, kleszczołapka to naprawdę must-have w każdy domu, nawet kiedy do lasu masz hen daleko i jeszcze dalej. Testowałam już chyba wszystko (dosłownie: w s z y s t k o) na kleszcze co się psika, co się wsmarowuje, co wysyła ultradźwięki, sztuczne i naturalne i nigdy nie mam 100% pewności, że kleszcza nie złapie. A przecież chodzenie na spacery do lasu to sama przyjemność!

Dlatego…przygarnij kleszczołapka ;)
Naprawdę! To jest takie urządzenie, co miejsca nie zajmuje wcale, a w razie sytuacji awaryjnej, pozwoli szybko pozbyć się delikwenta i przegonić go tam, gdzie jego miejsce. Pamiętajcie, proszę, że wiele metod związanych z jakimiś masłami i solami to bzdury, które mogą kosztować zdrowie, a nawet życie! Źle usunięty kleszcz, kleszcz przerażony (!) to kleszcz, który może zainfekować nas boreliozą. Ryzyko jest zbyt duże. Dlatego….przygarnij kleszczołapka ;)

Taka klauzula: 

Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza. 

Kleszczołapki

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry